Vítejte ve Světě Temnoty

HomeObrazárna PrózaDračí Doupě World of Darkness


V tomhle světě mám zatím vytvořenou jedinou postavu. Patří k upírům z klanu Nosferatu. Pokud vás dotyčný nemrtví zajímá, máte možnost se o něm něco dozvědět. Dovolte, abych vám představil pana Groteska.
No, ale doba se mění a zrodil se nám další hrdina. Tentokrát se nejedná o upíra, ale o podvržence. Co je to podvrženec? To je duše skřítka, která se narodila v těle člověka. Šimon Černohorský patří k těm skřítkům, kteří jsou už se blíží svému zenitu. Opouští svá bouřlivá léta puberťáka a jak na něj doléhá všednost jeho světa, pomalu se z něj stává bručoun. Ale ještě pořád na svou skřítčí duši nezapomněl a nehodlá se vzdát. Dokud nezapomněl, dál bude bojovat, tvořit a pronášet své sarkastické poznámky. Jako každej správnej Nocker.
A pak je tu ještě Erin McBethová. Zatím pouhý člověk, který hraje perfektně na housle, ale jejím osudem je stát se mágem, který možná dosáhne na nebe vstoupení. Postava pro Mage: The Ascension.
A pak tu máme něco pro vlkodlaky. Je to překladový klíč pro Werewolf: The Forsaken, který používám. Bude se asi trochu měnit, protože o něm diskutuji s ostatníma hráčema nWoD.
Odkazy na české stránky o Světě Temnoty:
Praha by Night - Stránky, které se zabývají Rodnými v České Republice. Jedná se v podstatě o jakési oficiální stránky hráčů, kteří hrají v naší rodné hroudě.
werewolf.cz - Tyhle stránky se zabývají Vlkodlaky a jejich Apokalypsu. Taky české stránky, ale zatím jsou ve výstavbě (už dost dlouho).